šaltas alusArtėjant šaltajam metų laikui daugelis žmonių labai nepergyvena, kai nuo šalto alaus pradeda justi gerklės skausmą. Paprasčiausiai jiems tai atrodo įprasta, tad uždegimui neskiriama labai daug dėmesio. Visgi, gydytojai akcentuoja, kad negydomas gerklės skausmas gali būti kitų labai rimtų ligų pradžia, tad svarbu kuo skubiau pradėti ieškoti būdų galinčių sunaikinti uždegimą. Tantum verde purškalas – geriausias vaistas. Jis labai efektyviai kovoja su nemaloniais skausmais ir tuo pačiu užtikrina, kad uždegimas greitu metu neatsinaujins.

Jeigu gerklės skausmą lydi ir daugiau simptomų – sunerimkite. Ypač tokiu atveju, jeigu:

  • Pradėkime nuo to, kad gerklės skausmas gali būti labai skirtingas. Jeigu jaučiate tik labai nedidelį perštėjimą – tokiu atveju problema nebus didelė. Priešingai, jeigu skausmas labai nedidelis ir neįmanoma valgyti ar net gerti. Tokiu atveju svarbu kuo skubiau gydyti uždegimą, kadangi jis gali peraugti į gripą.
  • Dažniausiai gerklės uždegimas yra lydimas ir daugelio kitų simptomų. Jeigu Jus kankina sloga, kosulys ir panašiai – uždegimas jau yra labai rimtas ir svarbu kuo skubiau su juo kovoti.
  • Jeigu turite temperatūros – tokiu atveju gerklės uždegimas gali būti, kad peraugo į kur kas rimtesnį. Šiuo atveju svarbu pirkti vaistus, kurie padės tiek mažinti gerklės uždegimą, tiek pasijausti kur kas geriau. Puikiai tinka vaistai, kuriuose yra priešuždegiminių medžiagų.
  • Verta paminėti, kad vienas iš pačių baisiausių ir labai dažnai paprasčiausiai neįvertintų simptomų yra intensyvus krenkšėjimas. Daugelis mūsų į jį visiškai nekreipia dėmesio, o problema tame, kad jis gali būti labai rimtų ligų pradžia. Krenkšėjimas neatsiejamas ir nuo gerklės skausmo. Kartu jie prisideda prie nemalonios kasdienybės.

Jeigu norite, kad nemalonūs pojūčiai nebegadintų Jums gyvenimo – rekomenduojame kuo skubiau įsigyti vaistus, kurie ne tik kovoja su nemaloniais pojūčiais, tačiau taip pat ir ligos židiniu. Nors liaudiška medicina yra labai geras būdas kiek sumažinti skausmą, tačiau, kai skauda gerklę, svarbiausia yra gerti vaistus.