lubrikantai internetuŠiais laikais prezervatyvai labai dažnai pavadinami pačia geriausia apsaugos priemone. Ne tik todėl, kad jie gali padėti pamiršti neplanuotą nėštumą ir lytiškai plintančias ligas, tačiau ir todėl, kad su sargiais galima pajusti kur kas daugiau malonumo.

Suprantama, kad daugelis žmonių labai nedrąsiai renkasi sekso žaisliukus. Lietuviai išties yra konservatyvūs, tad į tai žiūri gana nedrąsiai. Tiesa, prezervatyvai, kurie suteikia daugiau malonumo, priimami labai noriai ir žmonės gali su jais patirti tikrai labai daug naujų įspūdžių. O kadangi tokių sargių pasirinkimas labai platus – kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka.

Prezervatyvai su skoniu

Jeigu oralinis seksas yra jums labai malonus ir norite mylimą žmogų stebinti juo kuo dažniau – tokiu atveju su gerais sargiais oralinio sekso darymas bus dar malonesnis. Paprasčiausiai rinkoje galima rasti labai skirtingų skonių sargius, kurie nustebins tą žmogų, kuris atlieka oralinį. Nuo tokių sargių, kurie labai maloniai perteikia braškių skonį iki tokių, kurie puikiai tinka šokoladą mėgstantiems asmenims. Svarbiausia, kad tokie prezervatyvai visiškai neturi jokio neigiamos rezultato, jais galima mėgautis taip dažnai kaip tik norite, kadangi jie tikrai yra becukriai. Taigi, tam tikra prasme šie puikūs sargiai labai puikiai tinka tiems, kurie mėgsta valgyti saldžiai, tačiau mažina suvartojamų saldžių maisto produktų kiekius. O kai kartu dar galima nustebinti mylimą žmogų – juk tai yra nuostabu.

Prezervatyvai su kvapu

Stebina ne tik skonis, tačiau ir labai malonus kvapas. Kuo sekso metu trintis bus intensyvesnė – tuo seksas bus malonesnis. Siūlome įvertinti kvapus, kurie dažnai vadinami kaip afrodiziakiniai ir galintys suteikti daugia aistros. Tam dažniausiai pasirenkami braškių arba arbūzų kvapo sargiai, kurie padės jums gauti daugiau naujų potyrių ir sekso metu įjungti visus pojūčius. Daugelis galvoja, kad sekso metu lytėjimas yra svarbiausias pojūtis. Galbūt vienas iš svarbiausių, tačiau kuo daugiau potyrių bus įjungta – tuo daugiau malonumo pavyks pajusti. Šiuo atveju aromatas, uoslė – puikus būdas lovos žaidimams suteikti daugiau magijos. Tegul net ir žiemos metu Jūsų miegamajame kvepia braškėmis.

Prezervatyvai su specialiai iškilumais

 Neatrastiems pojūčiams, kuriuos nori patirti moterys, siūlome tokius sargius, kurie turi specialius iškilumus ir taip sekso metu galima patirti kuo daugiau malonumų. Tokie sargiai, o tik atsiradę, jau iškart buvo pripažinti kaip labai puikus pasirinkimas, kuris padeda net ir toms moterims, kurioms sunku atsilaiduoti, patirti tą didįjį  o, kuris leis niekada nepamiršti šio nuostabaus potyrio. Galima rasti tokius sargius, kurių iškilumai yra labai maži ir tokius, kurie yra labai dideli. Čia jau viskas priklauso nuo to, kokius potyrius moteris nori patirti. O kiekvienas vyras matydamas, kad jo moteris yr pilnai atsipalaidavusi ir kad ji jau arti orgazmo – taip pat kur kas geriau pasijaus ir taip pat pat ir daugiau malonumų. Juk sekso metu labai svarbu, kad abu partneriai kuo geriau jaustųsi ir kad sekso žaidimai būtų malonūs abiems. O kuo daugiau malonumo patirs partneris – tuo žmogus turi geriau jaustis.

Lubrikuoti sargiai

Dažniausiai prezervatyvai su lubrikantu yra pasirenkami net dažniau neis sargiai, kurie yra be lubrikanto. Paprasčiausiai visi vieningai sutinka, kad tie sargiai, kurie yra papildomai lubrikuoti – padeda pajusti daugiau malonumo. O kam pirkti lubrikantą atskirai, kai galima juo mėgautis iškart. Paprasčiausiai įsigijus papildomai lubrikuotus sargius jie iškart yra sutepti tokiu geliu, kuris gali būti naudojamas su sargiu ir visiškai nesugadins malonumo.