PrieBokalo.lt

Genialios idėjos gimsta prie bokalo

Category: Prekės

Sargiai – ne tik apsaugai, tačiau ir didesniam malonumui

lubrikantai internetuŠiais laikais prezervatyvai labai dažnai pavadinami pačia geriausia apsaugos priemone. Ne tik todėl, kad jie gali padėti pamiršti neplanuotą nėštumą ir lytiškai plintančias ligas, tačiau ir todėl, kad su sargiais galima pajusti kur kas daugiau malonumo.

Suprantama, kad daugelis žmonių labai nedrąsiai renkasi sekso žaisliukus. Lietuviai išties yra konservatyvūs, tad į tai žiūri gana nedrąsiai. Tiesa, prezervatyvai, kurie suteikia daugiau malonumo, priimami labai noriai ir žmonės gali su jais patirti tikrai labai daug naujų įspūdžių. O kadangi tokių sargių pasirinkimas labai platus – kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka.

Prezervatyvai su skoniu

Jeigu oralinis seksas yra jums labai malonus ir norite mylimą žmogų stebinti juo kuo dažniau – tokiu atveju su gerais sargiais oralinio sekso darymas bus dar malonesnis. Paprasčiausiai rinkoje galima rasti labai skirtingų skonių sargius, kurie nustebins tą žmogų, kuris atlieka oralinį. Nuo tokių sargių, kurie labai maloniai perteikia braškių skonį iki tokių, kurie puikiai tinka šokoladą mėgstantiems asmenims. Svarbiausia, kad tokie prezervatyvai visiškai neturi jokio neigiamos rezultato, jais galima mėgautis taip dažnai kaip tik norite, kadangi jie tikrai yra becukriai. Taigi, tam tikra prasme šie puikūs sargiai labai puikiai tinka tiems, kurie mėgsta valgyti saldžiai, tačiau mažina suvartojamų saldžių maisto produktų kiekius. O kai kartu dar galima nustebinti mylimą žmogų – juk tai yra nuostabu.

Prezervatyvai su kvapu

Stebina ne tik skonis, tačiau ir labai malonus kvapas. Kuo sekso metu trintis bus intensyvesnė – tuo seksas bus malonesnis. Siūlome įvertinti kvapus, kurie dažnai vadinami kaip afrodiziakiniai ir galintys suteikti daugia aistros. Tam dažniausiai pasirenkami braškių arba arbūzų kvapo sargiai, kurie padės jums gauti daugiau naujų potyrių ir sekso metu įjungti visus pojūčius. Daugelis galvoja, kad sekso metu lytėjimas yra svarbiausias pojūtis. Galbūt vienas iš svarbiausių, tačiau kuo daugiau potyrių bus įjungta – tuo daugiau malonumo pavyks pajusti. Šiuo atveju aromatas, uoslė – puikus būdas lovos žaidimams suteikti daugiau magijos. Tegul net ir žiemos metu Jūsų miegamajame kvepia braškėmis.

Prezervatyvai su specialiai iškilumais

 Neatrastiems pojūčiams, kuriuos nori patirti moterys, siūlome tokius sargius, kurie turi specialius iškilumus ir taip sekso metu galima patirti kuo daugiau malonumų. Tokie sargiai, o tik atsiradę, jau iškart buvo pripažinti kaip labai puikus pasirinkimas, kuris padeda net ir toms moterims, kurioms sunku atsilaiduoti, patirti tą didįjį  o, kuris leis niekada nepamiršti šio nuostabaus potyrio. Galima rasti tokius sargius, kurių iškilumai yra labai maži ir tokius, kurie yra labai dideli. Čia jau viskas priklauso nuo to, kokius potyrius moteris nori patirti. O kiekvienas vyras matydamas, kad jo moteris yr pilnai atsipalaidavusi ir kad ji jau arti orgazmo – taip pat kur kas geriau pasijaus ir taip pat pat ir daugiau malonumų. Juk sekso metu labai svarbu, kad abu partneriai kuo geriau jaustųsi ir kad sekso žaidimai būtų malonūs abiems. O kuo daugiau malonumo patirs partneris – tuo žmogus turi geriau jaustis.

Lubrikuoti sargiai

Dažniausiai prezervatyvai su lubrikantu yra pasirenkami net dažniau neis sargiai, kurie yra be lubrikanto. Paprasčiausiai visi vieningai sutinka, kad tie sargiai, kurie yra papildomai lubrikuoti – padeda pajusti daugiau malonumo. O kam pirkti lubrikantą atskirai, kai galima juo mėgautis iškart. Paprasčiausiai įsigijus papildomai lubrikuotus sargius jie iškart yra sutepti tokiu geliu, kuris gali būti naudojamas su sargiu ir visiškai nesugadins malonumo.

Žieminių pirštinių mados: būkite pats stilingiausias!

Riešinės internetuArtėjant žiemai daugelis pradeda ieškoti lauko drabužių, kurie gali padėti sėkmingai išvengti net ir labai didelio šalčio. Problema, kad dažniausiai kai oras tampa gana prastas – tokios aprangos kainos auga kaip ant mielių. Tokiu atveju geriau žieminiais drabužiais pasirūpinti dar tada, kai lauke šviečia saulė ir kai nereikia pergyventi, kad per dieną turėsite rasti tokią aprangą, kuri tiks savo dydžiu, tačiau nebūtinai stiliumi.

Vaikiškos pirštinės internetu yra būtinos. Kiekvienos vaikas, kuris nori būti apsaugotas nuo šalčių – privalo dėvėti ir kokybiškas pirštines. Šiuo metu internete galite rasti labai plačią pasiūlą, tad ta dažniausiai supaprastina paieškas ir garantuoja, kad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka. Juolab, susipažinus su madomis bei stiliaus niuansais pavyks rasti tokias rankų apsaugas, kurios bus ne tik apsaugančios, tačiau ir labai stilingos.

Nors žiemos metu daugelis ieško labai stilingi atrodančių pirštinių, kurios derėtų tiek prie klasikinio stiliaus, tiek prie kažkokio išskirtinio ir labiau traukiančio akį, tačiau žiemos metu, visgi, daugiausia dėmesio yra skiriama funkcionalumui, kadangi tik tokiu atveju pavyks užsitikrinti, kad et ir pačios vėsiausios žiemos nebus baisios ir net pati didžiausia drėgmė nesukels jums jokio diskomforto. Siūlome įvertinti tai, kad žiemos metu reikia rinktis pirštines, kurios yra gaminamos iš specialios viltos arba dirbtinio kailiuko. Būtent tokios yra pačios šilčiausios ir gali sėkmingai apsaugoti tiek no vėjo, tiek nuo drėgmės, sniego nei lietaus. Žinoma, vis dar kyla klausimas – ar geriau pirkti kumštines arba pirštuotas. Šiuo atveju atsakyti labai sunku, kadangi kiekvienas asmuo pats geriausiai supranta, koks variantas jam labiausiai tinka. Tiesa, visada geriausia rinktis aukso viduriuką, kuris padės jaustis stilingu ir puikiai apsisaugojusiu. Paprasčiausiai įsigyti kiek plonesne pirštuotas pirštines, kurios visiškai netrikdys pirštinų funkcijos ir tuo pačiu greta kumštines, kurios labai puikiai atliks joms paskirtas funkcijas ir tuo pačiu apsaugos bei stilingai atrodys. Tokiu atveju jos gali būti dėvimos ne tik atskirai, tačiau ir abi vienu kartu. Tuomet kai reikia – paprasčiausiai nusimausite kumštines ir su pirštuotomis sėkmingai galėsite rašyti telefonu bei atlikti visas kitas funkcijas. Svarbiausia, kad tų pačių pirštinių pasirinkimas labai platus, tad tikslingos paieškos garantuoja ir našius rezultatus. Ieškote ir rasite tai, kas Jums tinka. Galiausiai, internetinėse prekybos vietose dirbantys konsultantai dažniausiai labai mielai [ataria dėl konkrečių pirštinių pasirinkimo bei pateikia rekomendacijas, kurios padeda greičiau rasti tai, kas jums labiausiai tinka.

Kol vieni žiemos metu renkasi juodas pirštines ir riešines, kadangi atrodo, kad vėsiuoju metų laiku reikia dėvėti tokias, kurios derinasi prie gana niūraus ir tamsaus oro, tačiau tuo tarpu kiti kaip tik renkasi ryškesnius variantus, kadangi norisi tamsoje sukurti kažką unikalaus bei spalvoto. Tokiu atveju ryškias, raštuotas pirštinės su paveiksliukais, kurias mėgsta ne tik valkai, tačiau ir suaugę – puikus pasirinkimas, kuris leis kiekvieną dieną dėvėti kažką labai gražaus bei išskirtinio. Kažką, kas trauks akis, leis džiaugtis funkcionalumu bei stilingumu. Juk greta puikaus stiliaus visada norisi, kad pavyktų džiaugtis šiluma ir rankos paprasčiausiai neatšaltų.

Tegul žiema nebūna jums baisi. Su kokybiškomis pirštinėmis – viskas paprasta ir patogu, tad rinkitės kokybę, kuri leis jums be jokio vargo rasti tai, kas leis puikiai atrodyti ir džiaugtis šiluma. Kai rankoms yra gera – gera ir visam kūnui.

Mobilus telefonas ar alus? Ką rinktis?

Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be mobiliojo telefono? O be alaus? Daugeliui tai atrodo labai sunkiai suvokiamas dalykas. Ir ne tik todėl, kad žmonės kasdien skambina, rašo telefonu, megauujasi alumi baruose ir namuose, tačiau dėlto to, kad mobilus telefonai tapo pagrindine greita informacijos radimo priemone. Vos kelių mygtukų paspaudimu galima atrasti viską, kas Jums aktualu.

Tiesa, mobilūs telefonai žengia koja kojon su inovacijomis ir rinka siūlo vis modernius pasiūlymus. Prireikus įrangos svarbu palyginti kuo daugiau pasiūlymų. Tokiu atveju atrastas patenkins poreikius ir ilgai Jums tarnaus.

Pagrindinės gaires, kurias reikia žinoti ieškant telefono, yra šios:

 1. Pirmiausia rekomenduojame nusistatyti pinigų sumą, kurią galite skirti telefonui. Labai dažnai priklausomai nuo nustatytos sumos priklauso kokį telefoną pasirinksite. Internete labai patogu susipažinti su rinkos pasiūlymais.
 2. Išmanieji telefonai šiuo metu valdo pasaulį, tačiau kai kurie žmonės labai mielai perka “knopkinius”, kurių funkcijos kur kas menkesnės. Paprasčiausiai, jie atlieka tik pradinę telefono funkciją ir dažniausiai naršymas internete nėra įmanomas. Visgi, kai kuriems tai tinkama pasirinkimas.
 3. Apsispręskite, kam Jums tiksliai reikalingas telefonas. Kol vien jį naudoja pramogai, tuo tarpu kitiems telefonas yra darbo įrankis. Žinant, kam jo reikia – kur kas paprasčiau ieškoti ir konkretaus modelio, kuris teikia tam tikras funkcijas.
 4. Galima įvertinti stilių, kadangi kai kuriems asmenims labai svarbu, kad telefonas atrodytų kuo gražiau ir kuo labiau tikrų prie pačio asmens išvaizdos. Žinoma, daugiausia dėmesio reikia skirti ne pačiam telefonui, tačiau dėkui, kuris ir tampa stiliaus kūrimo priemone.
 5. Šiuolaikiniai telefonai turi labai daug modernių funkcijų, kurios kai kuriems asmenims yra gyvybiškai svarbios. Gal reikia telefono, kuris yra atsparus vandeniui? O gal reikia tokio, kurio nuotraukos prilygsta profesionalams fotoaparatui? Pasiūlymų labai daug, tad pagal poreikius ieškokite ir atitinkamo modelio.

Mobilūs telefonai kiekvieną dieną mums padeda atlikti tam tikrus darbus ir įgyvendinti tam tikrus tikslus. Svarbiausia skirti kuo daugiau laiko telefono paieškoms, kadangi tai padės greitai ir be jokių problemų atrasti patį tinkamiausią modelį.

Dekoratyvinio tinko rūšys ir statybos namuose be alkoholio

Daugeliui statybos asocijuojasi su alkoholio gėrimu ir rūkymų pertraukėlių metu. Dirbant namuose savarankiškai labai svarbu savikontrolė, kitu atveju darbų procesas gerokai užsitęs ir jų kokybė gali gerokai nukentėti. Jei šią pamoką žinote pakankamai gerai, galime pereiti prie esminės šio straipsnio dalies – dekatoratyvinio tinko.

Dekoratyvinis tinkas naudojamas tiek pastatų vidaus, tiek išorės apdailai. Dėl funkcionalumo bei plačių panaudojimo galimybių dekoratyvinis tinkas labai mėgstamas ne tik statybininkų, tačiau ir asmenų, kurie nori naujam gyvenimui prikelti prastai atrodantį savo namą.

Šiuo metu pramonėje gaminami labai individualūs bei išskirtiniai dekoratyviniai tinkai, tad ieškant geriausio teks susidurti su labai plačia pasiūla. Svarbiausia yra neskubėti rinktis, kadangi palyginę ir įvertinę tikrai rasite tai, kas Jums tinka labiausiai. Galiausiai, konsultacija su profesionalu, kuris prekiauja šio tipo gaminiais – neįkainojama. Įvertinęs kiekvieno kliento poreikius gali patarti, koks tinkas labiausiai tinka Jums.

Pasinaudokite žemiau mūsų pateiktu gidu, kuris leidžia patogiai palyginti skirtingas alternatyvas bei pasirinkti tai, kas Jums labiausiai tinka.

MENERALINIS DEKORATYVINIS TINKAS

 • Pirmiausia verta paminėti tai, kad šio tipo tinkas kvėpuoja, taigi suteikia galimybę namui ilgesnį laiką išlikti ne tik estetiškai patrauklesniu, tačiau ir funkcionalesniu.
 • Šis tinkas yra nedegus, taigi papildomai suteikiam apsauga norint išvengti gaisro. Tai puikus tinkas tokiu atveju, kai namai yra mediniai ir siekiate papildomos apsaugos.
 • Šis tinkas gali būti dažomas, tad pagal poreikius nesunkiai pakeisite esamo tinko spalvą. Tiesa, mineraliniai tinkai taip pat būna labai įvairių spalvų, tad nesunkiai rasite Jums labiausiai tinkamą variantą.
 • Jo konsistencija yra labai patraukli siekiant lengvai ir paprastai padengti paviršių, nenorint samdytis profesionalų.
 • Mineralinis tinkas yra vienas pigiausių pasirinkimų. Jeigu norite sutaupyti ir tuo pačiu gauti kokybišką gaminį – rinkitės šios rūšies tinką. Jis puikiai tinka tiek vidaus, tiek lauko dažymui ir dekoravimui.

Continue reading

Spynos paieškos elektroninėse prekybos vietose

Laikas keisti spyną duryse? Tokiu atveju laikas kuo greičiau pradėti jos ieškoti, kadangi reikia pasirinkti iš itin plačios pasiūlos, kad atradimai Jums puikiai tiktų. Spynos paieškos gali būti ir yra kur kas sudėtingesnės nei galėjote pagalvoti. Ir tai yra visiškai normalu, kadangi reikia palyginti nemažai kriterijų kol pavyks atrasti tą, kuri Jums labiausiai tinka. Žinoma, norėtumėte pabrėžti, kad perkant internetu galite sutaupyti labai daug laiko bei pinigų, tad tai patogus būdas be problemų išspręsti savo paieškas.

Spynos internetu parduodamo daugelyje prekybos vietų. Pirmasis ir labai svarbus kriterijus yra pasirinkti tą prekybos vietą, kurioje parduodama produkcija tikrai bus pati geriausia. Žinoma, nesinori gaišti savo laiko lyginant visas elektroninėse prekybos vietas kur parduodamos spynos. Tačiau jeigu palyginsite bent dvi – tikrai pavyks atrasti tai, kas Jums puikiai tiks.

Ieškodami elektroninės prekybos vietos įvertinkite šiuos veiksnius:

 1. Ar galima nepatikusią prekę grąžinti ir atgauti pinigus?

Daugelis elektroninių prekybos vietų suteikia galimybę grąžinti prekę ir atgauti pinigus tokiu atveju, jeigu jūs gavote ir jeigu ji jums netiko. Tačiau tokis galimybes teikia ne visos parduotuvės. Ne tik elektroninės, tačiau ir realios prekybos vietos kartais paprasčiausiai nesutinka priimti atgal. Jeigu norite, kad tokia galimybė egzistuotų ir spynos nepasitenkinimo atveju ją būtų galima grąžinti – tokiu atveju siūlome tiksliai susižinoti, kokios yra Jūsų galimybės.

 1. Ar ji dirba legaliai?

Pirkite tik iš tų prekybos vietų, kurios savo prekes siūlo įsigyti legaliais būdais. Paprasčiausiai, jeigu gauta spyna bus nekokybiška – niekaip negalėsite išsikovoti savo pinigų. Kuomet perkate legaliai tuo pačiu gaunate ir visas pirkėjo teises apie kuria plačiau galima pasiskaityti internete. Legaliai  dirbančios prekybos vietos dažniausiai siūlo pigesnę produkciją, tačiau pagalvokite, ar tikrai verta.

 1. Ar konsultantai bendrauja maloniai?

Kad ir kokios prekės Jums reikia – pirkite tik iš ten, kur konsultantai noriai atsako į visus klausimus ir padeda Jums pasirinkti. Natūralu, kad renkantis spynas gali kilti daug klausimų. Puiku, kai yra kas gali į tuos klausimus atsakyti.

Continue reading

iPhone 6 remontas – ar verta?

2014 metais rinkoje pasirodė tikra sensacija – iPhone 6 telefonas (ne 6s, tai jau kitų metų modelis). Jis turėjo labai gerą kamerą, spartų procesorių ir buvo iš tiesų priimtas labai gerai visame pasaulyje. Dabar įsigyti naują iPhone 6 telefoną būtų gana sudėtinga, nes 2015 metų modelis iPhone 6S buvo dar geresnis ir populiaresnis. Gera žinia yra ta, kad iPhone 6 kainuoja apie 400 eurų ir jame veikia visiškai atnaujinta operacinė sistema iOS 10.3.3. Taigi korpusas senas, o vidus – naujas. Tai puikus telefonas, kurio keisti naujesniu modeliu kol kas nėra būtina.

iPhone remontas yra gana jautri tema. Tai stresas, nes telefonas atiduodamas meistrams nežinant, ar jį pataisys tinkamai. Aišku, jei meistrai yra profesionalai, viskas bus gerai, tačiau visada kirba dvejonė, ar verta?

Kaip minėjome, naujas toks telefonas kainuoja apie 400 eurų, o dėvėtas (gamykliškai atnaujintas) – apie 320 eurų. Per skelbimus tokį galima įsigyti dar pigiau, tačiau jokių garantijų, kad jis veiks tinkamai nėra. Į klausimą, ar verta remontuoti, atsakyti labai paprasta. Jei telefono remontui išleidžiate 2/3 jo kainos, jo remontuoti neverta. Kai kurie ekspertai yra linkę duoti dar mažiau procentų, tačiau brangiems iPhone telefonams tai negalioja, nes naujausi modeliai kainuoja per 1000 eurų. Taigi, jei išleidžiate 300 eurų, iPhone 6 remontas tampa nebeefektyvus. Pridėkite dar pora šimtų eurų ir įsigysite naują 6s modelį, kuris tarnaus mažiausiai 2 metus.

Kas turi būti sugedę, kad remontui išleistumėte tokią sumą?

Tai irgi nelabai sunku patikrinti, nes radome realų kainyną, kuriame aiškiai nurodyta, kiek pagrindiniai gedimai kainuoja.

Jei sudaužėte ekraną, jo pakeitimas kainuos bene brangiausiai – 95 eurus. Jei sudaužėte ir korpusą – dar papildomai 85 eurai. Vienas iš labiausiai pasitaikančių iPhone (kaip ir visų kitų telefonų) gedimų – krovimo jungtis. Dažnai ir neteisingai kaišiojant pakrovimo laidą, ji išsiderina ir gali nebekrauti, arba neatpažinti įkroviklio. Šios jungties remontas kainuoja 40 eurų. Jei sudaužėte ir kamerą, teks už jos pakeitimą atseikėti 30 eurų. Tiek pat kainuotų ir priekinė kamera asmenukėms daryti. Dar viena gana dažnai pasitaikanti problema – sugedęs garsiakalbis, kai girdima lyg „iš kibiro“ arba jis visai neveikia. Už garsiakalbio remontą – dar 25 eurai. Skaičiuokime, kiek išleidome savo iPhone 6 remontui: 95 už ekraną + 85 už korpusą + 40 už jungtį, +30 už galinę kamerą + 30 už priekinę kamerą + 25 už garsiakalbį = 305 eurai.

Dabar atsakykite į paprastą klausimą – kas turi nutikti, kad vienu metu jūsų iPhone 6 būtų taip sumaitotas. Net jei tektų telefoną atgaivinti iš numirusių, jo remontas nėra vertas 2/3 kainos, todėl remontuoti tikrai verta. Dažniausiai pasitaiko 2 rimti gedimai, bet ne tiek, kiek čia išvardinome. iPhone 6 remontas – tikrai gera išeitis įpūsti naujos gyvybės savo mėgstamam telefonui.

Nešiojami kompiuteriai mokymo tikslais: paauglių melas ar švietimo revoliucija?

Šiuo metu, kuomet per maždaug dvylika valandų galime nuskristi į kitą pasaulio kraštą, susiduriame su įvairiais vaikų auklėjimo metodais, švietimo sistemomis. Vienoje iš jų kompiuteris yra svarbiausias pagalbininkas ir vaiko enciklopedija, lavinimo priemonė, kitose – draudžiamas į pamokas įsinešti daiktas. Ką apie tai sako specialistai?

Interaktyvios pamokos sveikintinos

Lietuvoje Švietimo ministerija skatina pedagogus organizuoti interaktyvias pamokas. Žinoma, kadangi mokytojų amžiaus vidurkis gerokai viršija keturiasdešimt interaktyvios pamokas pasibaigia pateikčių demonstravimu, o nesiojami kompiuteriai naudojami tik jų pateikimui ar filmo pasižiūrėjimui.

Lietuvoje, mokyklose yra po tris – keturias kompiuterių klases, kuriose stacionarūs ir nesiojami kompiuteriai atitenka visiems mokiniams. Kitose klasėse vos po vieną. Natūralu, kad tokie stacionarus kompiuteriai ir nesiojami kompiuteriai nėra panaudojami tinkamai. Tiesiog jų neužtenka kiekvienam mokiniui.

Jeigu pažvelgsime plačiau, visuomenei irgi neskauda dėl tokios situacijos. Medikai gąsdina tėvus, kad technologijos kenkia vaikams ir jos neturi atlikti auklių funkcijų. Žiniasklaidoje girdime vis dažnėjančius priklausomybių atvejus, prastėjančio regėjimo padarinius. Tai tikrai neramina. Todėl nesiojami kompiuteriai issimoketinai pasiūlymai niekad nėra nukreipti į mažuosius.

Geroji kitų valstybių praktika

Tuo tarpu Skandinavijos šalyse Universitetuose ir vidurinėse mokyklose kiekvienas vaikas turi savo daiktams susidėti spintelę ir savo mokslo užduotims atlikti skirtą kompiuterį. Mokytojai internetu nusiunčia testus ar namų darbus, atostogoms skirtus projektus. Galbūt tai nėra tokie modernūs įrenginiai kaip nesiojami kompiuteriai asus ar nesiojami kompiuteriai samsung, tačiau jų galimybių užtenka.

Kinijoje nesiojami kompiuteriai guli jau ant pradinukų ir net darželinukų stalo. Tokie nesiojami kompiuteriai zaidimams naudojami, tiksliau mokomiesiems žaidimams. Jais vaikai fotografuoja, mokosi raidžių.

Supažindinimas su technologijomis leidžia vaikams išmokti efektyviai jas naudoti ir kartu drausmės. Juk nešiojami kompiuteriai topo centras, nesiojami kompiuteriai skelbiu ar pirkti kitur gali padėti vaikui lavintis. Tačiau, kaip ir viskas šiam pasaulyje, taip ir kompiuteriai kaune pirkti, naudojami, ar kitur, reikalauja pusiausvyros. Kuo greičiau suvoksime draudimo žalą ir išmoksime mokyti šviesdami, tuo greičiau, subręsime kaip visuomenė, o priklausomybių ir ligų skaičius sumažės.

Ar verta investuoti į išmanųjį laikrodį?

Pasaulis darosi vis išmanesnis ir daugelis žmonių sunkiai šiais laikais įsivaizduoja savo kasdienybę be įrangos galinčios padėti įprastą kasdienybę praleisti kur kas paprasčiau bei… išmaniau. Išmanieji laikrodžiai – inovacija, kuri palengvino daugelio žmonių gyvenimą. Kartais mažiausios smulkmenos turi didžiausią galią ir gali labiausiai palengvinti gyvenimą.

Kai laikrodis yra daugiau nei telefonas…

Išmanieji  laikrodžiai – tai tarsi mažas įtaisas, kuris gali padėti kur kas paprasčiau ir sėkmingiau atlikti kasdieninius darbus. Galima sakyti, kad tai lyg mažas telefonas, kuris rodo panašią informaciją, tačiau visada yra po ranka. Na, arba ant rankos. Nuostabu tai, kad šiuolaikiniai laikrodžiai yra sujungti su Jūsų mobiliuoju telefonu, tad pamatyti reikalingą informaciją yra kur kas paprasčiau ir patogiau.

Tai įranga, kuri Jums leidžia visada su savimi turėti reikalingą informaciją: kas Jums skambino, kas parašė SMS, o gal Jums įdomu, kokio elektroninio laiško sulaukėte šiuo metu? Laikrodžio ekrane galite pamatyti trumpą informaciją susijusią su gautu gavėju ir pasiėmus mobilųjį telefoną atsakyti į paklausimą.

Laikrodžio pasirinkimo galimybės

Rinkoje šiuo metu siūlomas labai platus tokių laikrodžių pasirinkimas. Kiekvienas žmogus pagal savo poreikius gali atrasti tokį, kuris jam labiausiai tinka ir kuris labiausiai tenkina poreikius. Jeigu tai pats pirmas išmanusis laikrodis kurį pirksite – nurodome kelias gaires, kurios padės atrasti geriausią įrangą. Tuo pačiu rekomenduojame pasikonsultuoti su specialistais, kurie atsakys į Jums iškilusius klausimus ir padės įsigyti labiausiai Jūsų poreikius tenkinančią įrangą.

 • Platus dizaino pasirinkimas skatina ieškoti tokio, kuris geriausiai atskleidžia Jūsų poreikius. Nuo klasikinio iki modernaus stiliaus išmaniojo laikrodžio, kuris leis nepasimesti informacijos jūroje.
 • Geras laikrodis Jums praneš apie informaciją, kuri vyksta Jūsų telefone. Galite pasirinkti kelių skirtingų informavimo sistemų galimybes. Nuo signalo iki vibracijos ir paprasčiausiai vaizdo rodymo. Suteikiama galimybė pranešimo signalą reguliuoti.
 • Šiuo metu laikrodžiai turi išmaniuosius ekranus, kurie padeda reaguoti į aplinkoje vykstančius procesus ir būti išmaniojo pasaulio dalimi.

Paprasčiausias laikrodis beveik kaip kompiuteris… kiekvienam, kuris siekia tobulumo.

© 2024 PrieBokalo.lt

Theme by Anders NorenUp ↑